Apie mus

Svajojate apie nuosavą būstą, tačiau vos pagalvojus apie ilgas, varginančias, painias ir brangias namo statybas įsiskauda galva? Nežinote nuo ko pradėti, o namų projektavimas ir ranga Jus baugina lyg aukštoji matematika? Baigiate paklysti tarp statybos techninių reglamentų, savo poreikių, galimybių ir nerandate geriausio sprendimo būtent Jums? Mes esame pasiruošę išsklaidyti Jūsų abejones, suteikti visą reikiamą kvalifikuotą pagalbą nuo sklypo įsigijimo iki raktų perdavimo!

Mes, „CAPITAL Construction“, esame kompleksinė, analogų neturinti statybų projektavimo, rangos, priežiūros, vystymo, investavimo paslaugų valdymo įmonė. Mūsų misija - planuoti, organizuoti ir įgyvendinti įvairaus spektro ir apimties gyvenamosios ir komercinės paskirties statybos projektus verslui ir privačiam asmeniui. Siekiame, kad statinių planavimas ir projektavimas, inžinerinių tinklų sprendimai, statybos darbai ir leidimai, ranga bei visa, kas susiję su statybomis, būtų aišku ir suprantama mūsų klientams, o kvalifikuota pagalba būtų prieinama tiek svajojantiems apie nedidelį namuką, tiek planuojantiems statyti visą namų kvartalą. Mes padėsime į statybas pažvelgti paprasčiau!

Vizija, vedanti Mus pirmyn - tapti lanksčiu (prisitaikančiu), moderniu, kompleksines statybos projektavimo, rangos, priežiūros, vystymo bei investavimo paslaugas siūlančiu ir įgyvendinančiu lyderiu Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Europoje.

Geras ir kokybiškas namas – investicija visam savo gyvenimui ar net ateities kartoms. Svajonių namas – ne tik vieta gyventi, tačiau ir ramybės, geros nuotaikos, darnos, šeimos jaukumo oazė. Visą tai sukurti padedame vadovaudamiesi tuo, ką šiame darbe laikome didžiausiomis vertybėmis - profesionalumu, kokybe, pagarba, patikimumu, sąžiningumu, inovatyvumu ir sinergija.

Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos:

  • komunikacijų projektavimas ir įvedimas;
  • statybos leidimai;
  • statinių projektavimas;
  • statybų ranga, rangos valdymas ir priežiūra;
  • statybų vystymo ir investavimo sprendimai;
  • paslauga "Nuo sklypo iki rakto"